Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

aktaskitabevi.com  2015 yılında açılmış olup, açıldığı günden bugüne kadar islami hassasiyetleri gözetip, mümkün olan en düşük kâr marjlarıyla çalışarak  dini yayınlar alanında siz değerli ziyaretçilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir.

2016 yılı itibariyle çeşitliliğimizi arttırarak kitap alanında da sizlere hizmet vermeye başladık. 10000 den fazla kitap çeşidi ile sektörün öncü firmalarından olan aktaskitabevi.com sitemiz, sizlerin ilgi ve desteğiyle günden güne büyümesini sürdürmektedir. Şu ana kadar yayınladığımız 30’un üzerinde eser bulunmaktadır. 2019 yılı itibariyle daha önce hiç yayınlanmamış eserleri de siz değerli okuyucularımızın istifadesine sunma gayretlerimiz devam edecektir.

Atikali Mahallesi, Hallaç Mehmet Çk. No:2, 34087 Fatih/İstanbul adreslerinde olup sitemizde görüntülediğiniz ürünlerin büyük çoğunluğunu stoklarımızda da bulundurmaktayız. Dilerseniz sanal mağazamızdan istediğiniz ürünleri alabileceğiniz gibi dilerseniz mağazamızı da ziyaret ederek dilediğiniz ürünleri görerek alabilirsiniz.

Kapat